• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Раїса Вожегова обрана директором Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН

Раїса Вожегова обрана директором Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН

Вітаємо Раїсу Вожегову з обранням на посаду директора Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН!
18 грудня відбулись вибори керівника ІКОСГ НААН. Відкрив засідання Академік-секретар Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН Віктор Камінський, надавши слово претенденту. У своєму виступі Раїса Анатоліївна ознайомила науковців із планами на майбутнє, серед яких підвищення ролі науки і освіти, розширення та збереження традицій нашої багаторічної потужної установи, формування сучасного підходу до проблем зрошуваного та неполивного землеробства з урахуванням кліматичних змін, залучення молоді, підготовка кадрів вищої кваліфікації та багато іншого.
У підтримку кандидатури Раїси Вожегової виступили співробітники Інституту Юрій Лавриненко, Анатолій Влащук, Ірина Біднина, Оксана Вольвач, Наталія Валентюк.
Начальник відділу наукових кадрів та аспірантури НААН Світла Яценко дала роз’яснення щодо особливостей проведення процедури виборів.
У результаті таємного голосування науковці одноголосно обрали керівником ІКОСГ НААН – доктора с.-г. наук, професора, академіка НААН, Заслуженого діяча науки і техніки України Раїсу Вожегову.
Щиро вітаємо Раїсу Анатоліївну та зичимо подальших успіхів і звершень, нових цікавих проектів та зростання на благо та розвиток нашої установи!