• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Наукові підходи до формування технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату та воєнних дій

Наукові підходи до формування технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату та воєнних дій

28 лютого відбулась науково-практична конференція “Наукові підходи до формування технологій вирощування сільськогосподарських культур в умовах змін клімату та воєнних дій”. Захід організовано Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НААН у приміщенні Одеського державного аграрного університету.
 
Відкрила конференцію директорка Інституту Раїса Вожегова, презентувала потужну роботу установи, наголосивши, що наші науковці мають вагомі напрацювання, активно проводять круглі столи, наради, конференції і семінари для працівників аграрної галузі. Зазначила, що лише за тісної співпраці науковців і аграріїв можливо досягти максимального відновлення та розвитку аграрного сектору України.
 
Модератором заходу виступив доктор сільськогосподарських наук, завідувач відділу кліматично орієнтованих агротехнолій Інституту Сергій Заєць.
Із привітальним словом та доповіддю виступила директорка Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської обласної військової адміністрації Алла Стоянова. Привітав учасників заходу ректор Одеського державного аграрного університету Михайло Брошков.
Із презентаціями і доповідями виступили начальник Гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів Віктор Ситов і начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології державної гідрометеорологічної служби МНС України Юрій Кіріяк. З цікавими та актуальними доповідями виступили провідні вчені Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН та інших установ України.
 
Дякуємо усім учасникам заходу за активну участь!