• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини

19 травня відбулась робоча зустріч директорки Інституту кліматичного орієнтованого сільського господарства НААН Раїси Вожегової та заступника директора з наукової роботи Олексія Данчука з науково-педагогічним колективом закладу вищої освіти «Подільський державний університет».
 
Представники університету ознайомили гостей із основними напрямками науково-освітньої діяльності та провели цікаву й пізнавальну екскурсію закладом.
 
Спілкуючись з учасниками заходу, Раїса Анатоліївна зазначила, що основними напрямами діяльності наукової установи є розробка методів управління агроландшафтами в контексті створення кліматично оптимізованих систем природокористування, управління земельними та водними ресурсами; проведення дослідження з розроблення сучасних кліматично орієнтованих інтенсивних, ресурсоощадних, органічних та інноваційних технологій вирощування сільськогосподарських культур, у т.ч. нішевих, енергетичних і лікарських на зрошуваних і неполивних землях; здійснення селекційних досліджень для створення адаптованих до кліматичних змін сортів і гібридів агрокультур; ведення первинного та елітного насінництва тощо.
 
Представники обох установ обговорили спільні науково-практичні інтереси та подальші сумісні дослідження, результатом чого стало підписання угоди про співробітництво.