• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини

16 жовтня керівник Проектного центру ІКОСГ НААН Лариса Петрів долучилась до масштабного заходу «Всесвітній день продовольства 2023. Форум стійкості виробників продуктів харчування», який організували ФАО ООН та Всесвітня продовольча програма ООН (ВПП) разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України та іншими партнерами. Цього року День продовольства пройшов під гаслом «Вода для життя, вода для продовольства».
З привітальними словами до гостей форуму звернулись перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, директор Дипломатичної академії при МЗС Геннадій Надоленко, , голова офісу ФАО ООН в Україні П’єр Вотьє, заступниця директора ВПП ООН в Україні Маріанна Ворд, голова Бюро ЮНЕСКО в Україні К’яра Децці Бардескі.
Виступаючі зазначили складний поточний стан агропромислового сектора Україні, що зазнав руйнівного впливу від воєнної агресії, визначали шляхи подолання, анонсували розроблення плану швидкого відновлення територій, продовження підтримки аграрних виробників, тощо.
У рамках форуму пройшли дві панельні дискусії:
– Сільськогосподарське виробництво під час війни: виклики, перспективи та відбудова, підтримка ООН;
– Управління водними ресурсами: наявні водно-екологічні загрози, створення сприятливих умов для сталого та екологічно безпечного водокористування, відтворення та охорони водних ресурсів.