• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Конференції
Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “ЗЕЛЕНЕ ПОВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ СИСТЕМ В УКРАЇНІ”

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “ЗЕЛЕНЕ ПОВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ СИСТЕМ В УКРАЇНІ”

Запрошуємо Вас прийняти участь у Міжнародній науково-практичній конференції “ЗЕЛЕНЕ ПОВОЄННЕ ВІДНОВЛЕННЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ СИСТЕМ В УКРАЇНІ”, яка відбудеться 26 січня 2023 року (початок роботи о 10 годині), в онлайн форматі.

До участі у конференції запрошуються представники науково-дослідних установ НААН, ВНЗ, науковці, науково-педагогічні працівники, керівники та спеціалісти обласних і районних управлінь агропромислового комплексу, агрохолдингів, фермерських господарств та приватних фірм, колеги міжнародних представництв. Форма проведення: on-line на платформі ZOOM (посилання буде надіслано після 20 січня 2023 р.)

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

Напрями роботи конференції

  1. Трансформація продовольчих систем під впливом кліматичних змін та військових дій.
  2. Відновлення родючості ґрунтів та повернення сільськогосподарських земель в економічний обіг, які пошкоджені у результаті бойових дій.
  3. Вода і агропродовольчі системи.
  4. Відновлення галузі тваринництва та кормовиробництва.
  5. Розвиток стійких агропродовольчих систем.
  6. Напрями забезпечення соціальної, екологічної та економічної стійкості сільських територій в контексті реалізації Спільної сільськогосподарської політики ЄС.

За підсумками конференції буде сформований збірник матеріалів конференції

Для участі у конференції необхідно заповнити електронну заявку і матеріали оформлені, відповідно до зазначених вимог, надіслати на електронну пошту: izz.biblio@ukr.net

Участь у конференції безкоштовна.

Умови участі у конференції, 26 січня 2023 р.