• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Участь у науково-практичному семінарі: «Сучасні підходи при вирощуванні фундуку»

Участь у науково-практичному семінарі: «Сучасні підходи при вирощуванні фундуку»

Під час закордонного відрядження директор Інституту Раїса Вожегова 28 серпня взяла участь у науково-практичному семінарі: «Сучасні підходи при вирощуванні фундуку», який пройшов у конференц-залі Громадської спілки «Азербайджанської асоціація виробників і експортерів фундука» (м. Загатала Азербайджанської Республіки). Захід було організовано Науково-дослідним інститутом плодівництва і чаївництв.
На семінарі Раїса Анатоліївна виступила з доповіддю щодо змін клімату, використання кліматичних досліджень при плануванні закладки і вирощуванні горіхоплідних культур. У результаті плідної співпраці з одеськими й іноземними колегами було розроблено та презентовано методичні рекомендації щодо вирощування фундуку за інтенсивної технології.
Під час семінару було висвітлено наукові інновацій, відбувся обмін знаннями та інформацією, було обговорено можливі напрямки співпраці у даній області.
Практична частина семінару була продовжена на Загатальській опорній станції НДІ плодівництва і чаївництва. Учасники заходу безпосередньо брали участь у процесі визначення афлатоксину у фундуку в польових умовах за допомогою тесту Reveal q+. А директор “Господарства Моуліс» Владо Моуліс з Хорватії провів практичне навчання з обрізки кущів та дерев фундука на території базової станції Загатала