• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Війна і посівна – наближаємо Перемогу разом!

Війна і посівна – наближаємо Перемогу разом!

Селекціонери Інституту провели сівбу колекційних і селекційних розсадників рису на полях СВК “Маяк” Кілійській громади Ізмаїльського району Одеської області. Науковці заклали розсадники згідно з етапами виконання завдань за програмами наукових досліджень НААН. Плануємо отримати гарні врожаї.

Протягом тижня у відділі кліматично орієнтованих агротехнологій було проведено обприскування біоенергетичної культури світчграс стимуляторами згідно схеми досліду, визначено видовий склад та кількість шкідників на посівах, хімічний обробіток проти бур’янів та шкідників, обприскування біологічними препаратами проти шкідливих організмів. Також було проведено сівбу сорго, здійснено відбори ґрунту на вологість, проведено відбори зразків льону олійного.

У рамках виконання ПНД НААН 5 “Зрошуване землеробство” науковцями установи в тепличному комплексі Фермерського господарства “У Самвела” (Одеська область, с. Мирне) проведено закладку дослідів з овочевими культурами вітчизняної селекції, а саме: 12 сортів помідора, 6 сортів перцю солодкого, 5 сортів баклажану.