• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Забезпечення функціонування АПК у 2023 році та особливості проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану

Забезпечення функціонування АПК у 2023 році та особливості проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану

30 березня на базі районної військової адміністрації в місті Вознесенськ Миколаївської області Комітетом з питань аграрної та земельної політики Верховної Ради України було проведено комітетські слухання на тему «Забезпечення функціонування АПК у 2023 році та особливості проведення весняно-польових робіт в умовах воєнного стану».
У комітетських слуханнях під головуванням голови Комітету Олександра Гайду за участі заступника міністра Міністерства аграрної політики та продовольства України Віталія Головня, взяли участь науковці на чолі з президентом НААН Ярославом Гадзало.
Протягом комітетських слухань підіймались актуальні питання аграрної сфери степової зони, питання освітянської діяльності, бронювання працівників господарств, обговорювались перспективи і плани сільськогосподарської діяльності у 2023 році.
З доповіддю виступив очільник Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало. До виступів долучилась і наша директор Раїса Вожегова, а також керівники і провідні вчені наукових установ НААН Владислав Черчель, Микола Литвиненко, В’ячеслав Соколов, Сергій Чмир, ректори аграрних вищих навчальних закладів Півдня України, представники Миколаївської обласної військової адміністрації, місцеві фермери.
Захід було побудовано у розрізі конструктивних дискусій щодо нагальних потреб аграріїв в умовах воєнного стану