• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Зелене повоєнне відновлення продовольчих систем в Україні

Зелене повоєнне відновлення продовольчих систем в Україні

«Зелене повоєнне відновлення продовольчих систем в Україні». Саме це важливе питання в рамках міжнародної науково-практичної конференції 26 січня об’єднало навколо себе працівників науково-дослідних установ НААН, ВНЗ, представників влади, агрохолдингів, фермерських господарств та приватних фірм, колег міжнародних представництв.

Захід, ініційований Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства, за підтримки Національної академії аграрних наук України, Національного університету водного господарства та природокористування, Державної екологічної академії післядипломної освіти та управління та Одеського державного екологічного університету, виявився дуже цікавим та сучасно орієнтованим.

Учасники пропонували цікаві ідеї та шляхи відновлення країни, дійшовши до висновку, що відбудова України – це не повернення до довоєнного стану, а повноцінна розбудова та інтегрування до Європейського співтовариства, на засадах сталого розвитку та з урахуванням Європейського зеленого курсу. Дякуємо усім за цікаві доповіді та дискусії!

Наближаємо Перемогу разом!