• icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Конференції
Наукові підходи до формування технологій вирощування зернових і технічних культур в умовах 2024 року

Наукові підходи до формування технологій вирощування зернових і технічних культур в умовах 2024 року

6 березня Інститутом кліматично орієнованого сільського господарства НААН разом із Селекційно-генетичним інститутом – Національним центром насіннєзнавства та сортовивчення, профільними Департаментами Одеської, Миколаївської і Херсонської областей та провідними науковими і державними установами була проведена потужна науково-практична конференція «Наукові підходи до формування технологій вирощування зернових і технічних культур в умовах 2024 року».

Відкрила конференцію директорка Інституту Раїса Вожегова. З вступним словом виступили академік-секретар Відділення землеробства, меліорації та механізації НААН Віктор Камінський, ректор Одеського державного аграрного університету Михайло Брошков та заступник директора з науково-інноваційної діяльності Селекційно-генетичного інституту – Національного центру насіннєзнавства та сортовивчення Євгеній Домарацький. Модератором заходу виступив завідувач відділу кліматично орієнтованих агротехнологій Сергій Заєць.
З доповідями щодо стану агрокомплексу та кліматичних умов на півдні України, сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, адаптованих до посушливих умов регіону, а також практик передових господарств виступили представники профільних Департаментів південних областей Наталія Смертенюк і Дмитро Юнусов, голова депутатської групи «Аграрна Одещина» в Одеській обласній раді Алла Стоянова, начальник Херсонського обласного центру з гідрометеорології державної гідрометеорологічної служби МНС України Юрій Кіріяк і директор Одеської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів України» Елгуджа Куліджанов та провідні вчені наукових установ НААН.
За результатами науково-практичної конференції будуть сформовані науково-практичні рекомендації. Дякуємо доповідачам за цікаві актуальні доповіді, які є корисними як для виробництва, так і для наукової діяльності! Запрошуємо і надалі долучатись до наших заходів! Працюємо далі та наближаємо Перемогу разом!