• icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Наукові зустрічі та інноваційні досягнення в рамках Міжнародного Дня поля на полігоні ІСГС НААН

Наукові зустрічі та інноваційні досягнення в рамках Міжнародного Дня поля на полігоні ІСГС НААН

Делегація наукових співробітників ІКОСГ НААН України на чолі з директором Раїсою Вожеговою в рамках проведення Міжнародного Дня поля “Науково-інноваційні досягнення та конкурентоздатність сортів ранніх зернових культур в умовах Центрального регіону України” завітала до науково-інноваційного полігону Інституту сільського господарства Степу НААН (с. Созонівка Кіровоградської області). 
На робочій зустрічі були обговорені питання щодо подальшої співпраці. Науковцями ІСГС НААН разом з колегами ІКОСГ НААН було проведено огляд демонстраційних посівів 111 сортів пшениці озимої та 20 сортів ячменю озимого та ярого, а також сорту коріандру Оксаніт. 
Також наукові співробітники відвідали музей інституту. Результатом зустрічі стало підписання договору про спільну діяльність та об’єднання зусиль для відновлення сільського господарства та обміну досвідом.
 
Новинки від аграрної науки щодо особливостей виробництва таких нішевих культур як коріандр та отримання ефірної олії, про що йшла мова в рамках Дня поля, відображені в сюжетах Суспільне Кропивницький.