• icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Огляд поточного стану агросектору Херсонщини: виклики, результати та шляхи до відновлення

Огляд поточного стану агросектору Херсонщини: виклики, результати та шляхи до відновлення

14 лютого заступник директора з наукової роботи Олексій Данчук, заступник директора з науково-виробничої роботи Анатолій Томницький та вчений секретар Інституту Олександр Шабля взяли участь у онлайн-нараді щодо поточного стану агросектору, вирішення проблемних питань на деокупованих територіях Херсонської області та перспектив відновлення.

З вступним словом виступили начальник Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, народний депутат України Дмитро Соломчук та перший заступник голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій.

До заходу долучилися представники міжнародних організацій, ФАО, банківського сектору, сільськогосподарські товаровиробники, науковці та місцеві військові адміністрації.

На нараді обговорювалися важливі теми щодо перспектив розвитку Херсонщини. Присутні ділилися своїми досвідом та спільно шукали шляхи вирішення проблемних питань. До обговорення також долучилися колеги з нашого Інституту, щоб обговорити нагальні питання, пов’язані з пошкодженням будівель наукової установи, що розташовані на Херсонщині.