• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри

Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри

1 червня делегація нашого Інституту на чолі з директоркою Раїсою Вожеговою взяли участь у Дні поля та науково-практичній конференції у межах Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри», проведених Миколаївським національним аграрним університетом.
 
Учасники заходу відвідали Інноваційний полігон із трансферу сучасних технологій в АПК, презентацію нових сортів зернових і гібридів технічних культур, де завідувачка відділу селекції с.-г. культур Тетяна Марченко представила сорти пшениці озимої м’якої селекції нашої установи, які набули популярності серед аграріїв не тільки на території України, а й за кордоном. Також присутні відвідали виставку сучасної сільськогосподарської техніки, після – долучились до пленарного засідання міжнародної науково-практичної конференції. Тетяна Марченко виступила зі змістовною та актуальною доповіддю на тему «Наукове обґрунтування видового та сортового різноманіття агрокультур селекції Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН в умовах змін клімату».
Насичений день добігає кінця, вже завтра науковці продовжать роботу в секціях науково-практичної конференції.
 
2 червня делегація продовжила свою роботу в науково-практичній конференції у межах Міжнародного форуму «Продовольча безпека України в умовах післявоєнного відновлення: глобальні та національні виміри».
 
На заході були підняті важливі питання, обговорені актуальні для сьогодення нашої держави проблеми та шляхи їх вирішення. Учасники пропонували цікаві та змістовні ідеї щодо відновлення країни та прийшли до висновку, що відбудова України – це не лише повернення до довоєнного стану, а повноцінна розбудова та інтегрування до Європейського співтовариства, на засадах сталого розвитку та з урахуванням Європейського зеленого курсу.
 
Бажаємо учасникам вдалої роботи та мирного неба!
Слава Україні!