• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Робоча зустріч представників Інституту з колегами з Держпродспоживслужби України

Робоча зустріч представників Інституту з колегами з Держпродспоживслужби України

18 серпня відбулась зустріч представників Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН: заступника директора з наукової роботи Олексія Данчука; представників лабораторії системного біоінжинірингу в тваринництві: Вячеслава Данчука, Костянтина Заруби та Ірини Антонік з уповноваженою відділу розбудови потенціалу Всесвітня організація охорони здоров’я тварин (Франція) Валентиною Шарандак; начальником відділу здоров’я та благополуччя тварин Держпродспоживслужби України Олексієм Клименко; начальником відділу оцінки персоналу та координації професійного навчання Держпродспоживслужби України Юлією Кахновець.
На зустрічі було обговорено досягнення в галузі благополуччя тварин. Науковці представили свої дослідження та досягнення у вдосконаленні стандартів та практик, які стосуються благополуччя тварин, включаючи підходи до годівлі, утримання, ветеринарного обслуговування, що відповідає стандартам ЄС, а також перспектив подальшої роботи.
Обговорено, які вимоги ЄС стосуються благополуччя тварин та їх обране впровадження. Розглянуто способи відповідності цим вимогам і їх вплив на аграрний сектор України, зокрема на тваринництво.
Відбувся діалог щодо того, як науковці можуть співпрацювати з Держпродспоживслужбою в майбутньому. Обговорено розробку спільних проектів, проведення навчальних семінарів, майстер-класів та конференцій для українських фахівців та державних службовців з метою обміну досвідом та передачі знань щодо законодавства ЄС, пов’язаних із впливом зміни клімату на благополуччя та здоров’я тварин, консультаційна підтримка, спільні дослідження та інші ініціативи, спрямовані на покращення стану благополуччя тварин в Україні.