• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Робочий візит президента Національної академії аграрних наук України

Робочий візит президента Національної академії аграрних наук України

Сьогодні з робочим візитом до нашого Інституту, який зараз функціонує на базі Одеської ДСДС, завітав президент Національної академії аграрних наук України Ярослав Гадзало. Президент НААН поспілкувався зі співробітниками, відвідав дослідні поля та звернув увагу на те, що не зважаючи на складну ситуацію в Україні, науковці вчасно та якісно проводять весняно-польові робити для повноцінного виконання завдань за ПНД НААН.
 
Під час робочого візиту делегація у складі Ярослава Гадзала, директора нашого Інституту Раїси Вожегової та директора СГІ-НЦНС В’ячеслава Соколова відвідала ІТІ «Біотехніка» та Селекційно-генетичний інститут – Національний центр насіннєзнавства та сортовивчення, ознайомились із діяльністю установ, лабораторій та побували на їх дослідних полях.
 
По завершенню плідної роботи була проведена робоча нарада, до якої також долучились директор Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова, директор Інституту виноградарства і виноробства імені В.Є. Таїрова Ірина Ковальова та ректор Миколаївського національного аграрного університету В’ячеслав Шебанін. Під час наради було підведено підсумки роботи наукових установ, відзначивши великий потенціал нашої науки та готовність науковців до продуктивної інтенсивної роботи, що забезпечить повноцінне повоєнне відновлення та стабільний розвиток аграрної галузі в Україні, обговорено плани на найближчу перспективу