• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Річниця Незламності!

Річниця Незламності!

Сьогодні жахлива річниця повномасштабного вторгнення жорстокого агресора – росії в Україну. Без перебільшення, для більшості українців 24 лютого 2022 року став найжахливішим днем у житті. Днем найбільшої безпорадності та потреби приймати найшвидші та найскладніші рішення, ніж будь-коли доти.
Мета російської агресії – знищення нашої національної ідентичності, нашої єдності, нашої цілісності, геноцид українського народу…
За 365 днів спротиву українці зазнали фізичного насилля, масових розстрілів, депортації, нелюдських знущання, розкрадання приватної власності та цінностей. Але, не дивлячись ні на що, ми вистояли! Вистояли і будемо надалі виборювати свою свободу, а отже – переможемо!
Тож сьогодні річниця нашої НЕЗЛАМНОСТІ!
За цей надскладний рік, що минув, Український народ продемонстрував світові приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, який значно переважає чисельністю та озброєнням. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, свою ідентичність і цінності як частину європейських. Українці проливають кров за вільну, демократичну Європу, виступаючи захисним щитом для цілого світу!
Ми боротимемося, доки не звільнимо від окупанта кожний сантиметр української землі, і ми переможемо! Бо за нами правда, за нами справедливість, за нами весь світ, за нами Бог! Слава Україні! Слава Збройним Силам України! Слава нації!