• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Щиро вітаємо та дякуємо волонтерам “Гостинної хати”

Щиро вітаємо та дякуємо волонтерам “Гостинної хати”

Вже другий рік наша Країна виборює свою незалежність. Кожен боронить Україну на різних фронтах, і співробітники нашого Інституту – не виняток. Окрім того, що науковці є сильною опорою для економіки нашої Держави, вони також займаються активною волонтерською діяльністю.
Заступник директора з науково-виробничої роботи Анатолій Томницький та провідний фахівець по кадрам Марина Томницька є волонтерами у Гуманітарному центрі «Гостинна хата», в Одесі. У свій вільний час вони допомагають ВПО, які постраждали від російської агресії, не зважаючи на те, що самі є переселенцями, і також покинули свою рідну домівку в Херсоні, рятуючись від війни. Саме такою патріотичною позицією, невичерпним оптимізмом, вірою в ЗСУ та прагненням допомагати людям вони наближають Перемогу нашої Країни, та не дають зневіритися тисячам біженців.
Сьогодні в «Гостинній хаті» – свято. Центр отримав відзнаку – рекорд «Найбільша вага гуманітарної допомоги, видана постраждалим від війни в Україні». Тож вітаємо усіх волонтерів!
Ми вам безмежно вдячні! Наближаємо Перемогу разом!