• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини

Сьогодні відбулась робоча зустріч між директоркою нашого Інституту Раїсою Вожеговою та президентом Всеукраїнської громадської організації “Українська горіхова асоціація” Генадієм Юдіним, в результаті якої був підписаний договір про творче співробітництво. Горіхівництво України пройшло великий шлях, на якому представники організації на чолі з відданим справі лідером постійно працюють над питанням перспективи побудови горіхового бізнесу.
На зустрічі відбулась фундаментальна розмова про подальші шляхи розвитку української горіхової галузі та розробки горіхової стратегії, яка хвилює сьогодні всіх горішників країни, незважаючи на площу його саду – велику чи маленьку.
Представники ВГО та провідні науковці нашої установи зможуть поділитись досвідом впровадження високоефективних та інтенсивних технологій вирощування горіхів. Тому своїм спільним завданням ми вважаємо запровадження шляхів розвитку горіхової стратегії, від якої безпосередньо залежить майбутнє горіхових садів України, тисяч горішників-садівників, переробників, експортерів та їх родин.
Під час заходу Раїса Вожегова презентувала потужну роботу Інституту та основні напрямки роботи науковців.