• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини

Науковий співробітник відділу інтродукції та селекції малопоширених плодових, декоративних та ароматичних рослин ІКОСГ НААН Наталія Мартієнко багато років працює у сфері ландшафтного дизайну, як ландшафтний архітектор та учасник конкурсів у галузі ландшафтної архітектури та дизайну.
Важливим та корисним є досвід тих, хто постійно навчається та практикує сади у природному стилі не роками, а вже десятиліттями. Тим більше цікаво, якщо це досвід місцевого практика.
Садотерапія — давно використовуваний метод. У XVIII сторіччі психіатричні лікарні почали відмовлятися від жорсткого лікування душевнохворих, натомість заміщуючи негуманні методи спокійним та ефективним: догляданням за городиною та квітами. Згодом, уже в ХХ сторіччі, садотерапія використовувалась для реабілітації учасників бойових дій, зокрема ветеранів, що пройшли війну, полон та інші події, які ламали дух.
Важливо, щоб садотерапія стала одним із пунктів програми з реабілітації. Садотерапія: простий та корисний шлях до душевного спокою!
На фотографіях представлено результати проекту з озеленення території в смт Окни в парку відпочинку Окнянської селищної громади Подільського району Одеської області України.