• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини

23 жовтня заступник директора з науково-виробничої робити Інституту Анатолій Томницький взяв участь у зйомці телепередачі Live studio «7 каналу».
Темою для обговорення стала вкрай актуальна проблема, з якою зіштовхнулася Україна – наслідки, спричинена підривом Каховської ГЕС країною-агресоркою. Експерти обговорювали жахливі наслідки катастрофи та можливі шляхи їх подолання. Науковці Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН працюють над даною проблематикою, поводять аналіз впливу руйнувань, спричинених підривом Каховської ГЕС, та шукають можливі рішення для мінімізації негативних наслідків.
Нагадаємо, що нашою установою вже проведена низка заходів із даної проблематики. Основними з яких є проведення Міжнародної конференції «Вплив руйнування Каховського водосховища на екологію та економіку Північного Причорномор’я» та науково-практичного семінару «Повоєнне відновлення зрошення з урахуванням змін клімату». Крім того наші вчені входять до складу Комісії з розроблення стратегічних напрямів відновлення навколишнього природного середовища Херсонської області та були залучені до розробки Плану заходів із відновлення та розвитку територій, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації, спричиненої руйнуванням греблі Каховської ГЕС, розробленого Мінінфраструктури. Наближаємо перемогу разом!