• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
Церемонія спецпогашення поштової марки та конверта, випущених «Укрпоштою» до Першої річниці створення ІКОСГ НААН

Церемонія спецпогашення поштової марки та конверта, випущених «Укрпоштою» до Першої річниці створення ІКОСГ НААН

5 вересня у будівлі Одеського Головпоштамту відбулась урочиста Церемонія спецпогашення поштової марки та конверта, випущених «Укрпоштою» до Першої річниці створення Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН.
До заходу долучились представники Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин ОВА, одеських університетів, інститутів, громадських організацій.
Відкрив Церемонію директор Одеської дирекції Сергій Дрозд, привітавши усіх присутніх із визначною подією. З вітальним словом виступила директорка Інституту Раїса Вожегова, наголосивши на тому, що цей рік видався для нас дуже складним й одночасно напрочуд насиченим на події. Він відкрив нам нові перспективи, нові можливості, він змушував нас, не дивлячись ні на які перепони й складні обставини, пристосовуватися до нових реалій та невпинно рухатись уперед. І саме тому виникла ідея зафіксувати всі ці події у ювілейній поштовій марці. Тож для нас це не просто марка – це історія нашого Інституту, тільки в мініатюрі.