• +38 067 420 19 81
  • icsanaas@ukr.net
  • Україна, Одеська обл. cмт. Хлібодарське
Події та новини
VI Міжнародна конференція «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки»

VI Міжнародна конференція «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки»

15 березня за підтримки ФАО ООН та Глобального екологічного фонду (GEF) проходить VI Міжнародна конференція «Кліматичні зміни: виклики для аграрної освіти і науки».

Організував цей актуальний і масштабний захід, який проводиться вже шостий рік поспіль, Науково-методичний центр ВФПО. Модератором конференції виступила директор Інституту кліматично орієнтованого сільського господарства НААН Раїса Вожегова. Відкрила захід директор Науково-методичного центру ВФПО Тетяна Іщенко. З вітальними словами виступили заступник міністра з євроінтеграції Міністерства освіти і науки України Олексій Шкуратов, директор Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України Ігор Виштак та представник Продовольчої та сільськогосподарської організації (ФАО) Михайло Малков.

З актуальними доповідями та презентаціями виступили представники і нашого Інституту: заступник директора з наукової роботи Олексій Данчук з доповіддю «Напрями досліджень з адаптації землеробства степової зони до умов зміни клімату в регіоні» та старший науковий співробітник відділу первинного та елітного насінництва Наталія Валентюк з доповіддю «Перспективи вирощування амаранту зернового та олійного напрямку в умовах змін клімату».